Podcinarka akumulatorowa GT 100e 2Ah STIGA

Akumulatorowa podkaszarka do trawy GT 100e to przyjemność z przycinania trawy przy krawędzi. Ta podkaszarka jest wyposażona w mocny silnik, optymalnie wyważony akumulator 20 V 2 Ah i ergonomiczny, miękki uchwyt, dzięki czemu możesz z łatwością ścinać chwasty. Głowica nylonowa z automatycznym podawaniem żyłki zapewnia niezawodne i nieprzerwane przycinanie, a w pełni regulowany uchwyt w formie pętli umożliwia manewrowanie podkaszarką bez wysiłku. Dla pełnego komfortu możesz również dopasować wałek teleskopowy GT 100e do swojego wzrostu. Za pomocą jednego kliknięcia możesz przełączyć się z trybu przycinania do trybu obrzeża, w tym z funkcją obcinania krawędzi o 90 ° w jedną stronę, aby udoskonalić trawnik, granice i podjazd. Obrotowa głowica - regulowana do 45 ° - zapewnia również doskonałe przycinanie - ze ogranicznikiem dystansowym, który umożliwia precyzyjne cięcie wokół roślin i innych przedmiotów.

 

Specyfikacja techniczna

SILNIK
Silnik  Szczotkowy
Moc znamionowa silnika  0,15 kW
Napięcie akumulatora  20 V
Obroty silnika  8000 rpm
Pojemność akumulatora   2 Ah
Średni czas pracy   20 min dla akumulatora 2 Ah
Akumulator  Litowo - jonowy

 

SYSTEM TNĄCY
Szerokość koszenia  25 cm
Głowica tnąca  Automatyczna, pojedyncza żyłka
Średnica żyłki  1,6 mm
Długość żyłki  4 m

 

WYPOSAŻENIE
Uchwyt  Obwiedniowy
Szelki nie
Typ wysięgnika  Teleskopowy
Średnica wysięgnika   26 mm
W zestawie  Akumulator 2 Ah, Pojedyncza ładowarka

WYMIARY CAŁKOWITE
Wymiary  1290 X 300 X 200 mm
Waga  2,20 kg

Cena: 547,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.