Sekator akumulatorowy HT 100e 2.0 Ah STIGA

HT 100e zestaw to akumulatorowy sekator, który ułatwi wykonywanie trudnych i czasochłonnych prac ogrodniczych. Przycinaj żywopłoty i krzaki z bezwysiłkową precyzją, bez ciągnących się kabli. Posiada podwójne, hartowane ostrze o szerokości 55 mm, a akumulator 20V zapewnia 40 minut pracy na jednym ładowaniu i sprawia, że maszyna jest niezwykle cicha i wydajna. Dzięki zębom ostrzy rozstawionym co 18mm z łatwością przytniesz nawet średniej grubości gałązki. Aby zapewnić dodatkowy komfort sekator został wyposażony w regulowany, miękki uchwyt, który obraca się o 180° - nie ma więc potrzeby obracania całego urządzenia, aby dotrzeć do trudniej dostępnych miejsc. Dzięki podwójnemu włącznikowi zawsze będziesz miał go pod kontrolą. Dodatkowo wbudowana osłona końcówki zapobiega zadrapaniom na ścianach i ścieżkach, a otwór do zawieszenia maszyny znacznie ułatwia przechowywanie .

 

Specyfikacja techniczna

SILNIK
Silnik   Szczotkowy
Moc znamionowa silnika   0,15 kW
Obroty silnika   17000 rpm
Napięcie akumulatora   20 V
Średni czas pracy  40 min dla akumulatora 2 Ah
Pojemność akumulatora  2 Ah

 

SYSTEM TNĄCY
Długość cięcia   50 cm
Rodzaj ostrzaPodwójne, laserowo ostrzone
Odległość między zębami   25 mm
Wydajność cięcia (średnica)  18 mm

 

WYPOSAŻENIE
Typ rączki   Obracana 180° - 3 pozycje

W zestawie  Ładowarka, Akumulator 2 Ah

 

WYMIARY CAŁKOWITE

Wymiary952 X 226 X 181 mm
Waga2,61 kg

Cena: 547,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.