Odkurzacz STIHL SE 62

Kompaktowy odkurzacz do usuwania kurzu, brudu i płynów – w pomieszczeniach i na zewnątrz. Czyszczenie na sucho i na mokro, funkcja dmuchawy po przełożeniu węża ssącego do otworu wydmuchowego, wielowarstwowy system filtrujący, oczyszczanie filtra, końcówka do czyszczenia podłóg z przełącznikiem, końcówka uniwersalna, końcówka do czyszczenia szczelin. Do zastosowań okazjonalnych w małych warsztatach, garażu i domu.

 

Dane techniczne


Maks. pobór mocy 1400 watt
Maks. podciśnienie 210 mbar
Ilość zasysanego powietrza 3 600  l/min
Pojemność zbiornika 20 l
Zasilanie sieciowe 
220-240 V
Ciężar 7.5 kg
Długość węża ssącego 2.5 m
Poziom ciśnienia akustycznego 71 dB
Średnica węża 32 mm

 

Wyposażenie standardowe
 
Funkcja nadmuchu
Praktyczna funkcja nadmuchu rozszerza obszar zastosowania odkurzacza. Wszędzie tam, gdzie zasysanie jest niemożliwe, odkurzacz może pracować w trybie dmuchawy. Wystarczy jedynie włożyć wąż ssący do otworu odprowadzającego znajdującego się w tylnej części odkurzacza.

 

Oczyszczanie filtra
W celu oczyszczenia filtra należy zamknąć zasuwkę na uchwycie, docisnąć otwór uchwytu do równej powierzchni lub przysłonić dłonią i 3-krotnie nacisnąć przycisk czyszczenia filtra. Filtr oczyści się automatycznie. Dzięki temu odkurzacz nie utraci mocy ssania.


Końcówka do czyszczenia podłóg Kombi z przełącznikiem do czyszczenia powierzchni gładkich i wykładzin dywanowych.

 

System filtrujący
Jeszcze wyższy poziom separacji kurzu dzięki połączeniu dwóch filtrów.

 

Uchwyt do lancy
Praktyczne przechowywanie lancy wraz z końcówką ssącą bezpośrednio przy urządzeniu.

 

Uchwyt na akcesoria
Zintegrowany uchwyt na akcesoria umożliwia wygodne i praktyczne przechowywanie elementów wyposażenia seryjnego, np. rury ssącej, dyszy uniwersalnej i

końcówki do szczelin.


Końcówka do czyszczenia podłóg i końcówka do szczelin zawsze są pod ręką, pozwalając na szybkie i łatwe wykonywanie najróżniejszych zadań związanych z czyszczeniem.

 

Uniwersalna końcówka ssąca
Do dokładnego oczyszczania różnych powierzchni.

Cena: 749,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.