Podkrzesywarka + sekator akumulatorowy na wysięgniku MT 500e

Zapomnij o wspinaniu się po drabinach i drzewach. Lekkie, akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne MT 500e umożliwia cięcie i przycinanie żywopłotu o dużym zasięgu. Zasilanie akumulatorowe oznacza cichą pracę bez emisji spalin i zmniejszenie drgań, które są typowe dla narzędzi spalinowych. Napędzane potężnym akumulatorem 48 V 2 Ah(do nabycia osobno), urządzenie MT 500e i jego wytrzymały 46-centymetrowy nóż o podwójnym działaniu oraz 25-centymetrowa listwa tnąca gładko przecinają gałęzie i liście w ogrodzie. Aby dotrzeć do wysokich gałęzi i żywopłotów, to wielofunkcyjne narzędzie ogrodowe zostało wyposażone w teleskopowe przedłużenie o długości 65 cm, które zapewnia maksymalną wysokość 4,30 m w przypadku nożyc do żywopłotu i 4 m po zamontowaniu piły ogrodowej. Wysokowydajny łańcuch na listwie tnącej minimalizuje w znacznym stopniu odrzuty. Wygodną obsługę zapewnią sześciopozycyjny uchwyt, który można obrócić o 112° do obcinania krzewów pod kątem, bez naprężenia. Dzięki miękkiemu w dotyku, gumowemu uchwytowi, trzonkowi oraz haczykowi do uprzęży, można wykonać wszystkie prace, bez narażenia dłoni i kończyn na zranienia. Aby zapewnić bezpieczne, wygodne i precyzyjne cięcie, narzędzie MT 500ejest wyposażone w zderzak pod prowadnicą, który umożliwia oparcie urządzenia o gałęzie podczas pracy. Akumulator oraz ładowarka nie są dostępne w zestawie. Urządzenie kompatybilne z akumulatorami 2 Ah, 4 Ah oraz 5 Ah. 

 

Specyfikacja techniczna

SILNIK
Moc znamionowa silnika  0,35 kW
Silnik  Szczotkowy
Napięcie akumulatora 48 V
Sugerowana pojemność akumulatora/baterii  4 Ah
Średni czas pracy  40 min dla akumulatora 2 Ah - sekator, 15 min dla akumulatora 2 Ah - podkrzesywarka

 

SYSTEM TNĄCY
Długość prowadnicy 25 cm
Długość prowadnicy (cale)10 "
Prędkość łańcucha  5 m/s
Pompa olejowa  Automatyczna
Typ łańcucha  3/8" .050" (91PX-40E)
Napinacz łańcucha Przedni
Rodzaj ostrza  Podwójne, laserowo ostrzone
Długość cięcia  44 cm
Odległość między zębami  28 mm
Długość listwy tnącej  46 cm
Wydajność cięcia (średnica)18 mm

 

WYPOSAŻENIE
Uchwyt Obwiedniowy
Miękki uchwyt Tak
Szelki Pojedyńcze
Przedłużenie wału 65 cm
Ładowarka Nie
Akumulator w zestawie Nie

 

WYMIARY CAŁKOWITE
Wymiary2350 X 120 X 130 mm
Waga 4,70 kg sekator, 4,30 kg podkrzesywarka

 

1275,00 PLN Cena: 1185,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1275,00 PLN
Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.