Sekator akumulatorowy HT 500e zestaw STIGA

HT 500 to mocne elektryczne nożyce do żywopłotu, które umożliwiają wygodne cięcie - bez plączących się kabli i oparów benzyny - przez około 50 minut na jednym ładowaniu. Jej 58-centymetrowe podwójne ostrza tną z łatwością żywopłoty i krzaki. Aby zachować naturalną pozycję ramienia i nadgarstka, możesz ustawić uchwyt obracający się o 180 ° w trzech różnych pozycjach. Intuicyjny panel sterowania ułatwia obsługę, a wyłączniki bezpieczeństwa uchwytu i tylnego spustu chronią Cię podczas pracy. Wbudowana ochrona końcówki ostrza zapobiega uszkodzeniom ścian i ścieżek. Twoje nożyce do żywopłotu są również wyposażone w poręczny otwór do zawieszania. Kiedy więc Twój ogród jest w formie łatwo jest je schować.

 

Specyfikacja techniczna

SILNIK
Silnik Szczotkowy
Moc znamionowa silnika  0,42 kW
Napięcie akumulatora  48 V
Pojemność akumulatora  2 Ah
Średni czas pracy  50 min

 

SYSTEM TNĄCY
Długość cięcia  51 cm
Długość listwy tnącej 58 cm
Rodzaj ostrza  Podwójne
Odległość między zębami  27 mm
Wydajność cięcia (średnica)  18 mm

 

WYPOSAŻENIE
Typ rączki  Obracana 180° - 3 pozycje
Miękki uchwyt  Tak
W zestawieŁadowarka, Akumulator 2 Ah

 

WYMIARY CAŁKOWITE
Waga 3,50 kg

Cena: 1149,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.