Sekator akumulatorowy HT 500 AE STIGA

Sekator akumulatorowy STIGA HT 500 AE to mocny akumulatorowy sekator do żywopłotu, który umożliwiaja wygodne cięcie - bez zabrudzonych kabli i oparów benzyny - przez około 50 minut po jednym ładowaniu akumulatora. Sekator z 58-centymetrowym nożem o podwójnym działaniu przycina z łatwością żywopłoty i krzewy. Aby zachować naturalną pozycję ramienia i nadgarstka, można ustawić uchwyt, który obraca się o 180° w trzech różnych położeniach. Intuicyjny panel przycisków ułatwia obsługę, a wyłączniki bezpieczeństwa na uchwycie oraz tylny spust zapewniają bezpieczeństwo w czasie pracy. Wbudowana osłona końcówki noża zapobiega uszkodzeniom ścian i chodników. Ten model nożyc do żywopłotu jest również wyposażony w poręczny otwór do zawieszenia. Kiedy Twój ogród będzie wyglądał jak statek, możesz odstawić i zawiesić elektryczne nożyce do żywopłotu. Akumulator oraz ładowarka nie znajdują się w zestawie. Urządzenie kompatybilne z akumulatorami 2 Ah, 4 Ah oraz 5 Ah.

 

Specyfikacja techniczna


SILNIK
Silnik  Szczotkowy
Moc znamionowa silnika  0,42 kW
Obroty silnika   21000 rpm
Napięcie akumulatora   48 V
Średni czas pracy   50 min
Sugerowana pojemność akumulatora/baterii  2 Ah

 

SYSTEM TNĄCY
Długość cięcia  51 cm
Długość listwy tnącej  58 cm
Rodzaj ostrza  Podwójne, laserowo ostrzone
Odległość między zębami  27 mm
Wydajność cięcia (średnica)  18 mm

 

WYPOSAŻENIE
Typ rączki  Obracana 180° - 3 pozycje
Miękki uchwyt  Tak
Ładowarka  Nie
System kontroli wibracji   Nie
Akumulator w zestawie  Nie

 

WYMIARY CAŁKOWITE
Wielkość opakowania  1158 X 230 X 200/65 mm
Wymiary1130 X 230 X 200 mm
Waga 3,50 kg

Cena: 769,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.