Autonomiczny robot koszący A 1500

STIGA A 1500 to robot koszący zaprojektowany z myślą o najwyższej dokładności. Jako jedyny otrzymał unikatową, opatentowaną przez STIGA technologię aktywnego prowadzenia Active Guidance System (AGS). Inne autonomiczne kosiarki są narażone na gubienie sygnału oraz zakłócenia powodowane przeszkody w obszarach zabudowanych, tzn. trzeba ręcznie interweniować w celu umożliwienia im dokończenia pracy. Natomiast STIGA A 1500 potrafi przewidzieć jakość sygnału GPS o różnych porach dnia i na tej podstawie planuje swoje działania, tak aby kosić bez kłopotów w okresach najsilniejszego sygnału. STIGA A 1500 dokładnie wie, kiedy, gdzie i jak ciąć trawę w celu utrzymania dobrej kondycji zdrowotnej trawnika i równocześnie umożliwienia całej rodzinie cieszenia się ogrodem. Instalacja odbywa się w pełni wirtualnie, tzn. granice strefy roboczej można ustawić za pomocą aplikacji. Poproś dealera o radę przy pierwszej instalacji. Jeśli układ ogrodu ulegnie zmianie, wystarczy otworzyć aplikację STIGA.GO i podać robotowi STIGA A 1500 nowe informacje. Dzięki wyposażeniu w trwały akumulator STIGA ePower robot STIGA A 1500 może niezawodnie ścinać trawnik o powierzchni 1500 m² w zaledwie dwóch sesjach koszenia dziennie, dając mnóstwo czasu na przebywanie w ogrodzie i jednocześnie optymalnie dbając o trawę. Następna sesja zawsze rozpocznie się tam, gdzie zakończyła się poprzednia, dzięki czemu robot może zadbać o całą powierzchnię, kosząc codziennie w różnych strefach. Aby zachować zdrowie trawnika, zalecamy zaplanowanie tylko 2 sesji cięcia dziennie; jednak harmonogram jest w pełni elastyczny. Jeżeli w trakcie pracy robota STIGA A 1500 chcesz się relaksować w ogrodzie, doskonała izolacja dźwiękowa zapobiega wydostawaniu się hałasów silnika na zewnątrz. A w dniach, gdy w ogrodzie organizujesz imprezy ze znajomymi, możesz w aplikacji wskazać kosiarce miejsca, do których ma się nie zbliżać w określonych godzinach. Kiedy trzeba konserwować i czyścić urządzenie, mocna zewnętrzna osłona zdejmuje się bez używania zewnętrznych narzędzi, a maszynę można myć wężem ogrodowym. Robot jest sprzedawany w komplecie z 750-godzinnym pakietem łącznościowym, który umożliwia pracę i komunikację przez jeden pełny sezon. Po wykorzystaniu dołączonego pakietu łączności użytkownik będzie musiał osobno wykupić godziny pracy. Korzystanie z pełnej funkcjonalności produktu wymaga zainstalowania aplikacji STIGA.GO.

 

Specyfikacja techniczna

SILNIK
ePower  Tak
Silnik   Bezszczotkowy
Akumulator   Litowo - jonowy
Pojemność akumulatora   5 Ah
Średni czas pracy   150 min
Średni czas ładowania akumulatora  120 min

 

SYSTEM TNĄCY
Rodzaj ostrza   4 obrotowe ostrza
Metoda koszenia   Zorganizowana
Szerokość koszenia  18 cm
Regulacja wysokości koszenia  Elektryczna
Zakres wysokości koszenia  20-60 mm
Prędkość koszenia   22 m / min
Inteligenta regulacja wysokości koszenia  Możliwość aktualizacji
Wykluczenie strefy wirtualnej  Tak

 

WYPOSAŻENIE
Czujnik deszczu   Tak
Nachylenie maksymalne  45 %
Odbiornik Bluetooth   Tak
Inteligentna aplikacja   Tak
Interfejs użytkownika   Klawiatura
Kontrola APP  GPRS-4G
GPS  Tak
Referencyjna antena GPS   Zawiera
Stiga AGS   Tak
Czujnik podnoszenia  Tak
Czujnik przechyłu   Tak
System powrotu do bazy  Automatyczny, najkrótszą trasą
Stacja dokująca  Tak
Osłona stacji dokującej  Opcja
Szpilki moc. przewodu  7 szt.

13945,00 PLN Cena: 12299,00 PLN
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13945,00 PLN
Czas wysyłki: 3 dni

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.