Świder glebowy STIHL BT 131 - bez wiertła

 Jednoosobowy świder z hamulcem wiertła QuickStop. Silnik 4-MIX® z dużym zbiornikiem paliwa, ramą amortyzującą, uchwytem obsługowym z przyciskiem Stop, systemem filtrów powietrza o długiej żywotności, dużą poduszką amortyzującą. Do nawiercania otworów o średnicy do 300mm.


Dane techniczne


Moc 1.4/1.9  kW/KM
Pojemność skokowa 36.3 cm³
Ciężar 10 kg
Obroty wrzeciona 200 min-1
Poziom mocy akustycznej 100 dB

 

Wyposażenie standardowe

 

Silnik STIHL 4-MIX. Niewielkie zużycie paliwa, mniej szkodliwych spalin, nie ma potrzeby wymiany oleju. Więcej mocy i wyższy moment obrotowy.

 

System filtrów o przedłużonej żywotności
Wraz ze zintegrowanym w gaźniku kompensatorem zapewnia większą skuteczność filtrowania i znacząco wydłuża żywotność filtra.


Duża poduszka amortyzująca przylega podczas wiercenia do górnej części ciała lub nogi operatora, umożliwiając spokojne i precyzyjne prowadzenie świdra.

 

Hamulec wiertła QuickStop
W przypadku zablokowania wiertła hamulec wiertła QuickStop jest uruchamiany przez mechanizm znajdujący się na wysokości uda operatora i powoduje natychmiastowe zatrzymanie wiertła. Spełnia również funkcję blokady ruchu wstecznego. Zablokowane wiertło można po prostu wyjąć z otworu obracając je w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara.

 

Uchwyt multifunkcyjny
Wszystkie elementy sterowania pracą silnika są zintegrowane z lewym uchwytem i umożliwiają obsługę urządzenia poprzez docisk palca. Dłoń jest wtedy cały czas w pozycji roboczej.


Uchwyt antywibracyjny znacząco tłumi drgania i umożliwia łatwą i lekką pracę.

Cena: 5199,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.