Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60, bez akumulatora i ładowarki

Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60 charakteryzuje się wysoką wydajnością, daje możliwość regulacji siły nadmuchu i optymalizacji pracy. Pomimo dużej wydajności silnika EC, dmuchawa pracuje wyjątkowo cicho, nie ma konieczności stosowania ochronników słuchu. Umożliwia to cichą pracę w pobliżu domów i w miejscach wrażliwych na hałas. Do akumulatorowej dmuchawy do liści STIHL BGA 60 można używać dowolnego akumulatora systemu STIHL AK. Do pracy zalecamy korzystanie z akumulatora STIHL AK 30. Dmuchawa jest wyposażona w rurę nadmuchową o regulowanej długości, wyposażoną w metalowy pierścień na dyszy. Urządzenie BGA 60 jest idealną propozycją dla ambitnych użytkowników prywatnych do oczyszczania ulicy, ścieżki, parkingu lub innych suchych powierzchni z liści, trawy, papieru i innych zanieczyszczeń.

 

Dane techniczne


Ciężar bez akumulatora 2.3 kg
Maks. pręd. powietrza z dyszą okr. 69 m/s
Czas pracy z AK 10 min 1)
do 9
Czas pracy z AK 20 min 1)
do 13
Wydajność turbiny z dyszą okrągłą 780 m³/h 2)
Waga 3.5 kg 3)
Czas pracy z AK 30 min 1)
do 16
Poziom mocy akustycznej  89 dB
Siła nadmuchu 15 N 5)
Napięcie znamionowe 36 V
Akumulator
System AK
1) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy
2) Funkcja Boost
3) z akumulatorem
5) Kombinacja prędkości i objętości powietrza

 

Wyposażenie podstawowe

Silnik elektryczny EC
Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.

Uchwyt do zawieszenia
Wygodne przechowywanie. W uchwycie znajduje się specjalny uchwyt, za pomocą którego urządzenie można zawiesić na ścianie.

Funkcja Boost
Poprzez przytrzymanie włącznika otrzymujemy pełną moc nadmuchu niezależnie od poprzednio wybranego poziomu mocy. Położenie uchwytu nie musi być zmienione 

Regulacja długości dyszy
Dysza regulowana 3-stopniowo odpowiednio do wzrostu użytkownika. Unika się dzięki temu utraty mocy spowodowanej zbyt dużą odległością dyszy urządzenia do podłoża.

Pozycje akumulatora
Akumulator może znajdować się w dwóch pozycjach. W pierwszej pozycji akumulator jest mocno zamocowany, ale nie jest podłączony elektrycznie do urządzenia, natomiast w drugiej pozycji jest już gotowy do pracy.

Uchwyt z opcją regulacji obrotów
W zależności od wykonywanych zadań, maksymalny moment obrotowy jest regulowany w zakresie trzech poziomów. Oszczędza się tym energię i przedłuża czas pracy na jednym akumulatorze. Uchwyt wyposażono w funkcję "Operator Presence Control" z przyciskiem samozwalniającej blokady. Wyklucza to przypadkowe uruchomienie urządzenia.

Metalowy pierścień wokół wylotu dyszy
Chroni przed zużyciem . Solidny metalowy pierścień wokół dyszy zapobiega zużyciu rury nadmuchowej, gdy zetknie się z podłożem lub przeszkodami.

Cena: 869,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności