Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM

Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM z napędem Vario, posiadająca funkcję mulczowania. Idealnie nadaje się do trawników średniej wielkości. Duży, 60 litrowy kosz ze zintegrowanym znacznikiem zapełnienia gwarantuje długi okres pracy bez potrzeby opróżniania kosza. Centralna 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia równomierne przycięcie trawy na żądaną wysokość w zakresie od 25 do 80 mm. Składany komfortowy uchwyt optymalizujący transport i przechowywanie urządzenia.

 

Dane techniczne


Pow. trawn. m²
do 1200
Typ silnika
EVC 300
Szer. kosz. 43 cm
Wys. koszenia mm
25-80
Poj. kosza 60 l
Pojemność skokowa 166 cm³
Rob. prędk. obr. U/min
2800
Ciężar 31 kg
Moc znamionowa U/min
2,6 kW / 3,5 KM
Napęd
2,2 - 3,8 km/h
Poziom mocy akustycznej gwarantowany LWAd [dB(A)] dB(A)
94
Regulacja wysokości koszenia
7- stopni (centralna)

 

Wyposażenie podstawowe

Napęd Vario
Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.

Nóż wielofunkcyjny
Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.

Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.

Silnik z systemem łatwego rozruchu
Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze. 

Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.

Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.

Cena: 3349,00 PLN Czas wysyłki: Brak informacji o dostępności

Zobacz również

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.