Kosiarka spalinowa STIHL RM 253 T

Mocna, jednobiegowa kosiarka spalinowa RM 253 T jest idealna zarówno do średnich, jak i dużych trawników. Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia daje możliwość wyboru wysokości trawnika w zakresie od 25 do 75 mm. Napęd kół, pojemny 55 litrowy kosz i regulowany miękki uchwyt. Składany uchwyt minimalizuje miejsce potrzebne podczas transportu, czy przechowywania urządzenia. Mocny silnik oferuje wystarczającą moc, żeby szybko osiągnąć wymarzone efekty po skoszeniu trawnika.

 

Dane techniczne


Pow. trawn. m²
do 1800
Typ silnika
EVC 200
Szer. kosz. 51 cm
Wys. koszenia mm
25-75
Poj. kosza 55 l
Pojemność skokowa 139 cm³
Rob. prędk. obr. U/min
2800
Ciężar 29 kg
Moc znamionowa U/min
2,1 kW / 2,8 KM
Napęd
3,7 km/h
Poziom mocy akustycznej gwarantowany 97 LWAd [dB(A)] dB(A)
Regulacja wysokości koszenia
7-stopniowa (central)

Wyposażenie podstawowe

Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.

Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.

Supermiękki uchwyt
DO WYGODNEGO KOSZENIA TRAWNIKA. Przyjemny w dotyku, ergonomiczny, supermiękki uchwyt zapewnia ochronę ramion podczas koszenia trawnika, ponieważ wszelkie pojawiające się wibracje są amortyzowane. (Zdj.poglądowe)

Silnik z systemem łatwego rozruchu
Dzięki technologii SmartChoke możliwe jest uruchomienie silnika w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)

Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.

Napęd kół
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień.

Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.

Metalowa obudowa
Dzięki odpornej na uszkodzenia mechaniczne konstrukcji z blachy stalowej, obudowa jest wyjątkowo wytrzymała i bardzo dobrze chroni urządzenie. Wysoka trwałość urządzenia pozwala na pracę w trudnych warunkach.

Cena: 2069,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.