Nożyce HLA 56, zestaw z AK 20 i AL 101

Lekkie akumulatorowe nożyce do żywopłotów na wysięgniku do cięcia wyższych żywopłotów i krzewów w ogrodzie. Listwa tnąca z jednostronnie szlifowanymi zębami w kształcie kropli, kąt nachylenia regulowany stopniowo w zakresie od -45° do +90°, podzielny wysięgnik ułatwia transport. Długość transportowa 115 cm, długość całkowita 210 cm, ciężar 3,8 kg.

 

Dane techniczne

 

Ciężar 1)
3,8 kg
Długość cięcia cm
45
Napięcie znamionowe 
36 V
Długość całkowita 
210 cm
Maks. średnica cięcia
16 mm
Ilość skoków U/Min
2800
Odstępy pomiędzy zębami
30 mm
Czas pracy z AK 10 min 4)
do 50
Czas pracy z AK 20 min 4)
do 100
Czas pracy z AK 30 min 4)
do 120
1) Bez akumulatora i ładowarki
4) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy

 

Wyposażenie podstawowe

 

Akumulator AK 20

 

Ładowarka AL 101

Wysoka wydajność cięcia
Jednostronnie szlifowane zęby w kształcie kropli z dużym odstępem między zębami i zintegrowaną osłoną listwy tnącej pozwalają uzyskać dużą wydajność cięcia.

Intuicyjna obsługa
Nożyce HLA 56 są wyposażone w dźwignię blokady (pomarańczowa), przycisk ERGO (czarny) i włącznik (pomarańczowy dolny). Dźwignia blokująca resetuje się samoczynnie i zapobiega niezamierzonemu włączeniu urządzenia. Po naciśnięciu dźwigni ERGO i włącznika możliwa jest praca ciągła.

Przyciski regulujące kąt listwy tnącej
Za pomocą praktycznych przycisków można regulować kąt listwy w zakresie -45° do + 90° do cięcia wzdłużnego i poprzecznego, bez konieczności użycia narzędzi.

Dzielony uchwyt
Dzięki przełączce ze śrubą dociskową wysięgnik można w prosty sposób podzielić. Ułatwia to transport i przechowywanie.

Uchwyt obwiedniowy
Praktyczny uchwyt obwiedniowy umożliwia łatwe i precyzyjne prowadzenie urządzenia oraz swobodę ruchów również w węższych miejscach.

Ochrona listwy tnącej
Przykręcana, seryjnie montowana ochrona listwy tnącej ułatwia cięcie z poziomu ziemi lub wzdłuż murów i chroni listwę przed uszkodzeniami.

Uchwyt naścienny
Pojedyncze składowe nożyc można praktycznie przechowywać na dołączanym seryjnie uchwycie naściennym.

Cena: 1799,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.
Strona wykorzystuje cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki
Ustawienia Polityka prywatności