Kosa akumulatorowa STIHL FSA 57, bez akumulatora i ładowarki

Bardzo lekka i łatwa w użyciu akumulatorowa kosa mechaniczna do pielęgnacji trawników i przycinania krawędzi trawników w ogrodach przydomowych. Średnica robocza 280 mm, długość wysięgnika regulowana przyciskiem i beznarzędziowa regulacja uchwytu. Ogranicznik do koszenia wokół przeszkód, takich jak drzewa i krzewy. Miękki uchwyt o uproszczonej obsłudze. Żyłkowa głowica tnąca AutoCut C 3-2 z możliwością zewnętrznego uzupełniania żyłki bez użycia narzędzi. Opcjonalnie możliwość korzystania z głowicy PolyCut 3-2 z nożykami.

 

Dane techniczne
Ciężar 1)
3,5 kg
Napięcie znamionowe 
36 V
Długość całkowita bez narzędzia tnącego
149 cm
Narzędzie tnące
Głowica żyłkowa AutoCut C3-2
Średnica cięcia
280 mm
Akumulator
litowo-jonowy System AK
Czas pracy z AK 10 min 2)
do 25
Czas pracy z AK 20 min 2)
do 50
Czas pracy z AK 30 min 2)
do 60
Poziom mocy akustycznej dB(A) 3)
89
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A) 3)
74

1) z akumulatorem
2) Czasy pracy są wartościami poglądowymi i zależą od sposobu pracy


Wyposażenie podstawowe

Uchwyt z przełącznikem
Uchwyt z przełącznikiem do włączania i wyłączania oraz blokadą dźwigni, absorbuje część drgań i jest wyjątkowo komfortowy podczas pracy.

Zderzak dystansowy
Chroni głowicę tnącą przed uszkodzeniami oraz rośliny podczas pracy z żyłką tnącą.

Uchwyt obwiedniowy
Uchwyt obwiedniowy można regulować bez użycia narzędzi poprzez śrubę dociskową. Idealny do prac w przewężeniach, przy pracach wykończeniowych.

Pozycje akumulatora
Akumulator może znajdować się w dwóch pozycjach. W pierwszej pozycji (nieroboczej) akumulator jest mocno zamocowany, ale nie jest podłączony elektrycznie do urządzenia, natomiast w drugiej pozycji jest już gotowy do pracy.

Regulowany uchwyt
Doskonale wyważoną kosę FSA 57 można komfortowo regulować dopasowując ją do różnych sposobów chwytu i różnej długości w zależności od wykonywanej pracy.

Cena: 799,00 PLN Czas wysyłki: 3 dni

Producenci

Serwis

Nasza firma oprócz bezpośredniej sprzedaży zajmuje się również profesjonalnym serwisem urządzeń marek Sthil, Stiga, Castel Garden i innych. Posiadamy autoryzację na sprzedaż i naprawę silników Briggs&Stratton

Raty

W każdym z naszych sześciu sklepów istnieje możliwość zakupienia sprzętu na raty. Dobierzemy Państwu najatrakcyjniejszą ofertę firm.